Allegro Facebook

Żele i płyny Antybakteryjne

Żel Med-Ex

Żel do rąk Med-Ex doskonale czyści dłonie bez użycia bieżącej wody i dodatkowo zapewnia doskonałe nawilżenie skóry, połączone z przyjemnym zapachem zielonej herbaty. Szybko czyści i dezynfekuję skórę. Preparat spełnia wymagania norm europejskich oraz wytycznych WHO, dotyczących skuteczności preparatów dezynfekcyjnych. Wykazuje działania bakteriobójcze w stosunku do szczepów wzorcowych: pałeczka ropy błękitnej, gronkowiec złocisty, bakterie kałowe.

Skład produktu:
Ethyl Alcohol 76% , Aqua,Glycerin,Carbomer,Parfum,Triethanolamine

Dostępny w trzech pojemnościach:

  • Butelka 100ml
  • Butelka z pompką 250ml oraz 500ml

Płyn Med-Ex

Płyn Med-Ex doskonale czyści dłonie oraz inne powierzchnie i dodatkowo zapewnia doskonałe nawilżenie skóry. Szybko czyści i dezynfekuję skórę oraz inne newralgiczne miejsca. Preparat spełnia wymagania norm europejskich oraz wytycznych WHO, dotyczących skuteczności preparatów dezynfekcyjnych. Wykazuje działania bakteriobójcze w stosunku do szczepów wzorcowych: pałeczka ropy błękitnej, gronkowiec złocisty, bakterie kałowe.

Skład produktu:
Ethyl Alcohol 76% , Aqua,Glycerin,Carbomer,Parfum,Triethanolamine

Dostępny w pojemnościach:

  • Butelka z pompką 500ml

 

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Pytania i zamówienie prosimy kierować na adres: kontakt@optykmichalak.pl

Promocje

Para do pary!

Zapraszamy do skorzystanie z wyjątkowej oferty na zakup drugiej pary soczewek z rabatem sięgającym do -90% !

Promocja obowiązuje na wszystkie soczewki progresywne NIKON i JZO oraz magazynowe soczewki jednoogniskowe. Jest to doskonała okazja do posiadania okularów przeciwsłonecznych z wymaganą korekcją lub ekstrawaganckiej i stylowej dodatkowej pary okularów.

Nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą wyjątkową promocją już dziś. Szczegóły dotyczące promocji dostępne są w salonach Optyk Michalak.

Sprawdź!